Gry symulacyjne, menedżerskie i biznesowe

Nasze gry menedżerskie są tworzone w oparciu o polskie realia biznesowe i odpowiadają rzeczywistości w jakiej funkcjonują nasi Klienci.

Adam Pasternak

Trener, Partner

Symulacyjne gry menedżerskie są narzędziem, pozwalającym uczestnikom zbliżyć się w trakcie warsztatów szkoleniowych do rzeczywistości biznesowej. W trakcie gry biznesowe j uczestnicy wcielają się w rolę menedżerów i w symulowanych warunkach zarządzają całym przedsiębiorstwem lub jego działem czy filią.

Symulacje jako gry menedżerskie są najbardziej skuteczną metodą nauki wykorzystywaną w takich tematach jak zarządzanie strategiczne, marketing, finanse, zarządzanie produkcją, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie projektem. Odpowiednio przygotowane symulacyjne gry biznesowe są skutecznym szkoleniem menedżerskim również w takich tematach jak zarządzanie zmianą, zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie czy zarządzanie czasem.

Zaawansowane gry menedżerskie i gry biznesowe to jedno lub dwudniowe szkolenia, w trakcie których uczestnicy dokonują analizy posiadanych informacji i podejmują wiele decyzji zmierzając do z góry określonego celu. Może nim być podniesienie wartości przedsiębiorstwa, obniżenie kosztów, zdobycie rynku, zrealizowanie projektu czy wdrożenie zamiany w przedsiębiorstwie.

Zakres szkolenia menedżerskiego opartego na biznesowej grze symulacyjnej każdorazowo ustalany jest z Klientem i dostosowywany do indywidualnych potrzeb organizacji.

Gry menedżerskie, gry biznesowe - zobacz więcej

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ