Zarządzanie sobą w czasie oraz zadaniami własnymi i pracowników

Wiatry i fale zawsze sprzyjają najlepszym nawigatorom.

Bartłomiej Sapała

Trener, Konsultant

Nasze podejście do szkoleń z zarządzania zadaniami

Mówiąc o efektywnym zarządzaniu sobą w czasie mamy na myśli umiejętność łączenia pełnego wyzwań życia zawodowego z tak ważnymi dla większości z nas obszarami życia osobistego jak realizowanie pasji i zainteresowań, spełnianie się w roli rodziców, współmałżonków czy też przyjaciół.
Metaforycznie rzecz ujmując inspirujemy i zachęcamy uczestników naszych szkoleń do poszukiwania możliwości i sposobów do tego by mieć w życiu poczucie siedzenia na właściwej łodzi, płynięcia we właściwym kierunku, z optymalizowaniem inwestowanej energii do prędkości jaką chcemy uzyskiwać.

Co to w praktyce oznacza?

Nasz program szkolenia z zarządzania zadaniami i sobą w czasie, opieramy na dwóch, naszym zdaniem komplementarnych ideach.

"Najpierw zastanów się czy robisz właściwe zadania a potem czy te zadania robisz właściwie?" -  jej autorem jest Stephen Covey. Światowy autorytet kojarzony przede wszystkim z umiejętnością definiowania priorytetów. 

Druga idea polega na efektywnym zarządzaniu zadaniami tzw. strumieniem spraw bieżących - jej propagatorem jest między innymi David Allen, autor książki "GTD - Getting Things Done" - ekspert w dziedzinie efektywnego radzenia sobie z nieustannym napływem zadań do realizacji.

W trakcie szkolenia z zarządzania sobą w czasie, realizujemy trzy zasadnicze cele:

  1. Przedstawiamy szeroki wachlarz zagadnień związanych z tematyką efektywności osobistej. Dzięki temu umożliwiamy uczestnikom analizę swoich mocnych stron i obszarów do rozwoju - jest to kwestia bardzo indywidualna.
  2. Dostarczamy i ćwiczymy zastosowanie sprawdzonych i wykorzystywanych przez trenerów metod pozwalających efektywniej zarządzać zadaniami i sobą w czasie, zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Mówiąc o metodach mamy na myśli kompletny, wypracowany system organizacyjny oraz cały szereg prostych, skutecznych narzędzi do szybkiego wykorzystania.
  3. Inspirujemy i zachęcamy do zmian. Punktem  zwieńczającym szkolenie jest sformalizowanie przez uczestników swoich, indywidualnych planów działania do realizacji w określonym terminie.

Nasza oferta

Szkolenia

  • "Efektywne zarządzanie zadaniami i sobą w czasie"

Badania i Doradztwo

  • Analiza pracy i zadań realizowanych przez wybrane działy i pracowników
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji procesów i zadań (administracja, sprzedaż, logistyka, serwis)
  • Indywidualne doradztwo i coaching mający na celu podniesienie efektywności osobistej

Zobacz także:

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ