Szkolenia miękkie i kursy dla menedżerów

Projektując szkolenia i kursy menedżerskie wychodzimy od celów biznesowych, jakie nasz Klient stawia przed swoją kadrą kierowniczą.

Wiesław Grzesik

Trener, Wiceprezes zarządu

Szkolenia miękkie i kursy dla menadżerów - nowoczesne organizacje oczekują od swoich menadżerów, praktycznie na wszystkich szczeblach,  rozumienia celów biznesowych firmy, analitycznego myślenia, umiejętności organizowania pracy sobie i podwładnym, samodzielnego podejmowania decyzji oraz odpowiedzialności.

Od menedżerów na każdym szczeblu oczekuje się również, że będą potrafili we właściwy sposób zarządzać ludźmi, motywować ich i jednoczyć wokół wspólnego celu, rozładowywać ewentualne napięcia w zespole i rozwijać podwładnych. Te wyzwania powodują, że menedżerowie muszą stale doskonalić swoje kompetencje zarządzania (np. za pomocą szkoleń z tzw. kompetencji miękkich). Takie podejście definiuje w praktyczny sposób pojęcie umiejętności przywódczych, które obecnie w biznesie przestają być zastrzeżone wyłącznie dla menedżerów strategicznych. Oznacza to, że również szkolenia miękkie i kursy dla menedżerów powinny w dużym stopniu być praktycznym treningiem odnoszącym się mocno do codziennej pracy. Takie właśnie są nasze szkolenia dla menedżerów, prowadzone przez doświadczonych trenerów z wieloletnim stażem menedżerskim. Każde ze szkoleń poprzedzone jest gruntowną analizą doświadczeń i oczekiwań, jakie mają menedżerowie rozwijający własne kompetencje miękkie. W prowadzonych przez nas szkoleniach opieramy są na praktycznych ćwiczeniach dla menadżerów, poruszających problemy z jakimi w życiu zawodowym na co dzień się stykają. Szkolenie zazwyczaj kończy się tworzeniem przez uczestników indywidualnych planów rozwoju miękkich kompetencji menedżerskich. 

czytaj więcej

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ