Strona główna Klienci
Doradztwo dla sprzedaży

Ideą naszego działania jest ścisła współpraca z klientem

Kompleksowo realizujemy projekty szkoleniowe dla firm. Od badania kompetencji i potrzeb szkoleniowych  miedzy innymi metodą Assessment/Development Center), poprzez realizację szkoleń biznesowych i wsparcie poszkoleniowe, po sugestie związane z dalszą ścieżką rozwoju uczestników projektów rozwojowych.

Jesteśmy dumni z naszych klientów

Poniżej prezentujemy logotypy wybranych klientów, dla których realizowaliśmy działania rozwojowe. Aby ułatwić Państwu przeglądanie, podzieliliśmy ich na kilka kategorii:

Wszystkie
Produkcja
Farmacja i FMCG
Sprzedaż i dystrybucja
Usługi
Bankowość i usługi finansowe
Sektor publiczny
Transport i logistyka
Pozostałe/inne

Nasza praca w liczbach

0
+
lat doświadczenia
0
+
przeszkolonych firm
0
+
uczestników szkoleń

Szukasz szkolenia i masz pytania?

Śmiało, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Zobacz, co mówią o nas klienci i uczestnicy szkolenia

„Podczas realizacji projektu firma Training Partners Sp. z o.o. wykazała się pełnym profesjonalizmem na każdym z jego etapów, a trenerzy prowadzący szkolenia posiadali wszystkie potrzebne do tego kompetencje i umiejętności. Rekomendujemy firmę Training Partners Sp. z o.o jako profesjonalnego i wiarygodnego dostawcę usług szkoleniowych. Wysoka elastyczność i otwartość na potrzeby klienta i zrozumienie jego potrzeb niewątpliwie stanowią mocną stronę firmy.”

Mirosław Rommel
Dyrektor ds. personalnych, UNIA sp. z o.o.

„Trener bardzo dobrze panował nad grupą, potrafił przekazywać wiedzę w sposób ciekawy, wywołujący zainteresowanie i skłaniający do głębszych dyskusji. Ćwiczenia z zastosowania teorii wymagały od uczestników zaangażowani. Uczestnicy wyszli ze szkolenia z pewnością co do swoich nowych umiejętności i poczuciem dobrze przepracowanego czasu. Całość zakończyła się omówieniem potencjału uczestników oraz jasną informacją co do dalszego ich rozwoju”.

Tomasz Winiarz
Kierownik produkcji, PPG Deco Polska Sp. z o.o.

„Z firmą Training Partners współpracujemy od 2018 roku. Trenerzy realizujący szkolenia wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, umiejętnością aktywnego prowadzenia zajęć w sposób angażujący uczestników. Szkolenia zostały wysoko ocenione w ankietach. Cały projekt był poprzedzony wnikliwą, wielopoziomową analizą potrzeb, więc programy były odpowiednio dopasowane do potrzeb każdej grupy. Stały kontakt z przedstawicielami firmy umożliwiał szybką reakcję na pojawiające się trudności. Polecam firmę Training Partners jako rzetelnego partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług.”

Marta Solka
Kierownik Zespołu Kadr i Płac, Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.

„Firma Training Partners Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach przygotowała i zrealizowała na zamówienie GTI Sp. z o.o. projekt szkoleniowy pt. „Zarządzanie zespołem sprzedażowym” dla menedżerów salonów Orange. (…) Szkolenia zostały wysoko ocenione przez uczestników, firma Training Partners wykazała się profesjonalizmem a także elastycznością w podejściu do naszych potrzeb. Niniejszym rekomendujemy firmę Training Partners Sp. z o.o. jako profesjonalnego i wiarygodnego dostawcę usług szkoleniowych.”

Aneta Bieniek
Specjalista ds. marketingu, GTI Sp. z o.o. (Orange)

„Euvic S.A. w ramach podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych swoich trenerów oraz trenerek wewnętrznych w roku 2022 dwukrotnie skorzystał z oferty szkoleniowej oferowanej przez firmę Training Partners Sp. z o.o. (…) Przeprowadzone szkolenia były efektywne, atrakcyjne oraz wniosły dużą wartość do pracy trenerów wewnętrznych Euvic S.A., a firma Training Partners Sp. z o.o. spełniła wszelkie oczekiwania.”

Justyna Pawliczak
HR Manager, EUVIC S.A.

Zapytaj o szczegóły naszej oferty szkoleń umiejętności miękkich

    Zapraszamy do kontaktu
    Józef Smoleń
    Członek Zarządu, Trener
    tel.: +48 784 46 85 96
    Józef Smoleń