o_nas

O nas

Jako firma Training Partners Sp. z o.o. istniejemy na rynku szkoleniowym od 2001 roku. Od początku swojej działalności dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań, które pomagają im w rozwoju ludzi i powodują wzrost efektywności. Realizujemy to poprzez różne działania w firmie Klienta, które się wzajemnie uzupełniają – badania kompetencji, warsztaty rozwojowe, doradztwo i wdrożenia.

Płynna komunikacja i prosta organizacja szkolenia

Wyniki badań (badanie kompetencji pracowników, badanie motywacji, badanie satysfakcji) oraz doświadczenie naszych trenerów, asesorów i doradców wykorzystujemy do zaprojektowania dla naszego Klienta najbardziej efektywnego projektu rozwojowego.

Prowadzimy szkolenia zamknięte i wieloetapowe projekty rozwojowe dla małych, średnich i dużych firm, na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju (w miejscu wskazanym przez Zamawiającego).

Naszym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, które pomogą pozytywnie zmienić Państwa firmę.

Zapraszamy do współpracy,
Zarząd Training Partners sp. z o.o.

vertical2

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

  • Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim i trenerskim: trenerów, konsultantów, asesorów przygotowanych do zaprojektowania i poprowadzenia szkoleń oraz działań wspierających transfer wiedzy szkoleniowej.
  • Pomagamy wdrażać zmiany trwałe, systemowe rozwiązania, które zapewniają ciągłość rozwoju pracowników i firmy.
  • Tworzymy gry symulacyjne, które ułatwiają specjalistom i menedżerom zrozumienie zasad funkcjonowania przedsiębiorstw, pokazują mechanizmy konkurencji rynkowej i co ważne finansów firmy.
  • Tworzymy własne narzędzia badawcze, które wykorzystujemy w realizowanych projektach, są to m.in. Badanie Satysfakcji Pracowników, Polska Mapa Motywacji.
  • Jesteśmy autorami książek o tematyce biznesowej oraz ponad 100 artykułów z zakresu zarządzania i sprzedaży.
  • Od 2004 roku prowadzimy autorski program studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach (dawniej Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach).

Nasza praca w liczbach

0
+
lat doświadczenia
0
+
przeszkolonych firm
0
+
dni szkoleniowych
0
+
uczestników szkoleń
0
+
Średnia ocena z ankiet (1-6)

Szukasz szkolenia i masz pytania?

Śmiało, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!