Logo działu gry symulacyjne na zamówienie

Stworzymy dedykowaną grę w oparciu o Państwa wytyczne i oczekiwania

Zaprojektujemy zupełnie nową grę na Państwa zlecenie. Szczegółowa oferta zależy od stopnia skomplikowania gry i może być ustalona po poznaniu Państwa oczekiwań. Oferta ta obejmuje projektowanie gry, jej przetestowanie oraz szkolenie wdrożeniowe. Czas przygotowania gry uzależniony jest od stopnia skomplikowania i wynosi od 2 do 6 miesięcy.

Przykładowa możliwa współpraca w tym zakresie

Przedmiot oferty: stworzenie gry symulacyjnej

Zakres oferty: stworzenie modelu ekonomicznego i algorytmu zdarzeń, edukacyjnej gry strategicznej. Przygotowanie instrukcji, rekwizytów, narzędzi elektronicznych (arkusza danych i prezentacji) scenariusza fabularnego oraz scenariusza przebiegu rozgrywki symulacji biznesowej. Gra będzie dedykowana dla Zamawiającego i stanie się jego własnością.

Współpraca: współpraca oparta będzie o dwustronną umowę przewidującą przekazanie praw własności do wytworzonej gry na rzecz Zamawiającego.

Kup licencję

W ramach zakupionej licencji otrzymasz:

  • Szkolenie dla trenerów Twojej firmy,
  • Komplet materiałów i ćwiczeń dla uczestników,
  • Komplet wyposażenia do prowadzenia gry (1 komplet),
  • Nieograniczoną czasowo licencję do prowadzenia gry,
  • Konsultacje telefoniczne/wideo dla trenerów.

Koszt zakupu licencji waha się od 19.000,- do 29.000,- zł netto w zależności od zakresu i skomplikowania danej gry symulacyjnej.

Wypożycz grę

Ten model współpracy to nowość na polskim rynku. Ofertę kierujemy zarówno do trenerów działających na rynku komercyjnym jak i trenerów wewnętrznych w firmach. Jeżeli poszukujecie nowej, atrakcyjnej formy dla swoich szkoleń, proponujemy wypożyczenie jednej z naszych gier symulacyjnych wraz z jej poprowadzeniem od strony technicznej.

Co oferujemy w ramach wypożyczenia gry

  • Ty jesteś głównym trenerem podczas szkolenia,
  • Wspólnie uzgadniamy zakres gry, którą poprowadzi nasz trener techniczny,
  • My zapewniamy atrakcyjną formę i emocje uczestników,
  • Ty, jako główny trener, zajmujesz się warstwą merytoryczną szkolenia i dodatkowymi ćwiczeniami dla uczestników.

Opcjonalnie: 

Certyfikaty uczestnictwa,
Przeprowadzenie ankiety oceniającej szkolenie,
Przygotowanie raportu poszkoleniowego obejmującego: wyniki ankiety poszkoleniowej, wyniki gry oraz wnioski dotyczące przebiegu gry do raportu poszkoleniowego (wnioski dotyczące grupy oraz sugestie dalszych działań rozwojowych uzupełnia trener merytoryczny).

Telefon

tel. 32 332 74 30