lead

Model przywództwa L.E.A.D.

Dzięki pracy z L.E.A.D. zwiększysz świadomość i odporność psychiczną, rozwiniesz niezbędne do skutecznego przywództwa umiejętności. Unikalny kwestionariusz Leader’s L.E.A.D., który bada dostępność przywódczych zachowań pomoże Ci stać się świadomym, dojrzałym i skutecznym liderem.

Model przywództwa L.E.A.D. – badanie diagnostyczne oraz metoda pracy rozwojowej opracowane zostały przez zespół psychologów Gaya Consulting. Izraelscy eksperci wykorzystali do tego swoje 20 letnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju liderów, w środowiskach wielokulturowych, wiodących światowych firm.

Bycie liderem jest wymagające. Bycie skutecznym liderem jest wymagające i może być trudne. Kierownicze stanowisko to zbyt mało. Skuteczne przywództwo opiera się na postawach, umiejętnościach i konkretnych zachowaniach.

Jeśli zależy Ci na skutecznym przywództwie, czas na L.E.A.D – program rozwojowy, który zaczyna się od badania diagnostycznego. Program, w optymalny sposób, dostarcza menedżerom wiedzę i narzędzia do rozwijania umiejętności i osiągania lepszych wyników!

15 minut!

Tyle czasu potrzebujesz, by wypełnić kwestionariusz zawierający 48 pytań. Odpowiedzi pozwolą określić Twój indywidualny profil lidera. Twoje najmocniejsze strony oraz to czego potrzebujesz by stać się skuteczniejszym menedżerem.


Korzyści, które liderzy najczęściej zauważają po przejściu badania i pracy rozwojowej z modelem L.E.A.D:

 • Zwiększenie świadomości siebie w roli lidera
 • Pozytywne wzmocnienie, które pozwala bardziej świadomie wykorzystywać swoje mocne strony
 • Uświadomienie sobie źródeł trudności na drodze do osiągania niektórych celów
 • Jasne wskazówki i inspiracja, przekładająca się na motywację do rozwijania zachowań liderskich zwiększających skuteczność w działaniu
 • Zmniejszenie odczuwanego napięcia
 • Stopniowe zaniechanie nieefektywnych zachowań i zastępowanie ich takimi, które pozwalają skutecznie realizować cele, budować dobre, scalające zespół relacje i pełniej wpisywać się w wartości firmy

Liderzy rynku wybierają L.E.A.D

Wykorzystanie badania L.E.A.D. przyniosło świetne rezultaty w ponad 60 międzynarodowych firmach na całym świecie.
Poniżej kilka wybranych

Zobacz, co mówią o nas klienci i uczestnicy szkolenia

„Podczas realizacji projektu firma Training Partners Sp. z o.o. wykazała się pełnym profesjonalizmem na każdym z jego etapów, a trenerzy prowadzący szkolenia posiadali wszystkie potrzebne do tego kompetencje i umiejętności. Rekomendujemy firmę Training Partners Sp. z o.o jako profesjonalnego i wiarygodnego dostawcę usług szkoleniowych. Wysoka elastyczność i otwartość na potrzeby klienta i zrozumienie jego potrzeb niewątpliwie stanowią mocną stronę firmy.”

Mirosław Rommel
Dyrektor ds. personalnych, UNIA sp. z o.o.

„Trener bardzo dobrze panował nad grupą, potrafił przekazywać wiedzę w sposób ciekawy, wywołujący zainteresowanie i skłaniający do głębszych dyskusji. Ćwiczenia z zastosowania teorii wymagały od uczestników zaangażowani. Uczestnicy wyszli ze szkolenia z pewnością co do swoich nowych umiejętności i poczuciem dobrze przepracowanego czasu. Całość zakończyła się omówieniem potencjału uczestników oraz jasną informacją co do dalszego ich rozwoju”.

Tomasz Winiarz
Kierownik produkcji, PPG Deco Polska Sp. z o.o.

„Z firmą Training Partners współpracujemy od 2018 roku. Trenerzy realizujący szkolenia wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, umiejętnością aktywnego prowadzenia zajęć w sposób angażujący uczestników. Szkolenia zostały wysoko ocenione w ankietach. Cały projekt był poprzedzony wnikliwą, wielopoziomową analizą potrzeb, więc programy były odpowiednio dopasowane do potrzeb każdej grupy. Stały kontakt z przedstawicielami firmy umożliwiał szybką reakcję na pojawiające się trudności. Polecam firmę Training Partners jako rzetelnego partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług.”

Marta Solka
Kierownik Zespołu Kadr i Płac, Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.

Zapytaj o szczegóły naszej oferty szkoleń umiejętności miękkich

  Zapraszamy do kontaktu
  Józef Smoleń
  Członek Zarządu, Trener
  tel.: +48 784 46 85 96
  Józef Smoleń