Szkolenia team building – integracyjne szkolenia outdoor

Urszula Gawron Zachariasz

Stare przysłowie mówi „jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz” – uważamy, że jest w tym sporo prawdy. Dlatego też nasze szkolenia Team building i wyjazdy integracyjne opieramy na zadaniach i grach, w których uczestnicy zamiast słuchać mogą działać, doświadczać zespołowych sukcesów i porażek oraz uczyć się, co oznacza efektywna współpraca w zespole.

Urszula Gawron ZachariaszTrener, Partner
  • Budowanie zespołu

    Programy naszych szkoleń integracyjnych oparte są na interaktywnych, zespołowych grach, dzięki którym uczestnicy mają okazję współpracować przy różnego rodzaju zadaniach. Stają się członkami zespołu, który dąży do osiągnięcia wspólnego celu, budują lepsze relacje i motywację do współpracy.

  • Integracja

    Proponowane przez nas gry są ciekawe, angażujące, zachęcają do współpracy i są dobrą zabawą, dlatego doskonale integrują uczestników. Atrakcyjna forma zajęć na długo zostaje w pamięci.

  • Nauka przez doświadczenia

    W trakcie szkolenia outdoor / indoor uczestnicy stają przed złożonymi problemami, doświadczą komunikacji w zespole, wspólnego poszukiwania rozwiązań, planowania oraz działania na rzecz wspólnego celu. Każde zadanie zakończone jest modułem edukacyjnym – podsumowaniem, omówieniem uzupełnionym o wiedzę merytoryczną z zakresu pracy w zespole i komunikacji.